• شماره تماس

نصب آسانسور

آسانسور گیرلس

نصل جدید و پر طرفدار موتور آسانسور ، موتور بدون گیربکس میباشد اکر آسانسور از موتور بدون گیربکس استفاده کند ، آسانسور گیرلس مینامند . میتوان هم در داخل اتاق آسانسور و هم بدون اتاق آسانسور (آسانسور MRL) در داخل چاه آسانسور نصب شود . آسانسور های گیرلسی از نوع تک سرعته میباشند و حتما باید با تابلو 3vf راه اندازی و نصب کرد . از آن برای آسانسور های مسافربر با سرعت های بالای 2 متر بر ثانیه استفاده میکنند . مزایای دیگه این آسانسورها ، بی صدا بودن ، سرعت بالا ، افزایش طول عمر موتور و کلی مزیت دیگه که در صفحه آسانسور گیرلس به آن اشاره کردیم .

آسانسور پانوراما (شیشه ای)

آسانسور پانوراما یا شیشه ای به آسانسوری گفته میشود که نمای خارجی یا کابین آن از جنس شیشه یا به صورت شفاف ساخته شود .این مدل آسانسور در خانه ها یا مکان های خیلی شیک و لاکچری نصب میشود و نسبت به انواع دیگر خود از قیمت بالاتری برخوردار است .

آسانسور خانگی (Home Lift)

آسانسور هایی که در داخل خانه نصب میشود و بیشتر مصرف شخصی دارند از گروه آسانسور های هوم لیف به حساب می آیند . به دلیل ارتفاع کمی که طول مسیر این آسانسور ها دارند معمولا از جک هیدرولیک و سیستم هیدرولیکی به عنوان نیروی محرکه آسانسور استفاده میشود . اما برخی مواقع امکان نصب سیستم کششی نیز وجود دارند . جزئیات بشتر را میتوانید در صفحه آسانسور خانگی بخوانید

آسانسور هیدرولیک

یکی دیگر از آسانسورهایی که قابلیت جا به جایی مسافر را دارند آسانسور هیدرولیکی میباشد . به خاطر استفاده از جک هیدرولیک و روغن هیدرولیک به این نام معروف اند . از این مدل برای جا به جایی مسافرین در ساختمان های کم ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد . به دلیل توان و قدرت بالای این سیستم ، علاوه بر ساکنین ساختمان ها ، از آنها در جا به جایی ماشین یا حمل بار نیز استفاده میشود . شما میتوانید در صفحه آسانسور هیدرولیکی با کاربرد و قابلیت های آن بشتر آشنا بشید .

طراحی و اجرای آسانسور

نصب آسانسور عمدتا در ساختمان ها به منظور جا به جایی ساکنین مورد استفاده قرار میگیرد و انتخاب آن با توجه به تجهیزات استاندارد به کار رفته در آن ، یک تصمیم بسیار مهم است زیرا این امر بر طراحی چاه آسانسور و اتاق ماشین آلات تأثیر خواهد گذاشت . ما در فیدار آسانسور شما را در انتخاب انواع سیستم آسانسور راهنمایی و مشاوره خواهیم داد .

برای ساختمان های کم ارتفاع از آسانسور های مسافربر هیدرولیکی یا کششی و برای ساختمان های مرتفع فقط آسانسورهای کششی استفاده میشود . باید توجه داشت که طراحی و اجرای آن اهمیت بالای دارد و باید در انتخاب نصاب آن دقت کرد . زمانی می توان گفت آسانسور به درستی نصب شده که کابین آن هنگام حرکت کمترین تکانه و لرزش را داشته باشد . همچنین باید قبل از هر کاری صحت و اعتبار مجوز ها را از سندیکای اسانسور استعلام کنیم .

آسانسورها بسته بر ارتفاع ساختمان از سرعت های متفاوتی برخورهستند . برای آسانسورهای کمتر از 10 توقف (کمتر از 7 طبقه) تا سرعت 1.6 متر بر ثانیه و در پروژهای 10 توقف به بالا میتوان سرعتشان را به 18 متر بر ثانیه هم میرسند .
درادامه شما را با نصب انواع آسانسور مسافربر از نظر کاربردشان آشنا میکنیم .

نصب انواع آسانسورهای مسافربر

انواع آسانسور آپارتمان های مسکونی ، اداری و مجتمع های تجاری از جمله آسانسورهای مسافربری محسوب میشود . برای انتخاب بهتر و متناسب با بوجه شما ، فضای تعیین شده و انتظارات شما میتوان از آسانسور مسافربر کششی یا هیدرولیکی استفاده کرد . مهندسین و متخصصان نصب ما در فیدارآسانسور بر اساس نیاز شما آنها را تقسیم بندی کردند که به مختصری از آن را در این صفحه مشاحده میکنید .

برای اصلاع از قیمت آسانسور مورد نظرتون میتونید روی دکمه استلام قیمت کلیک کنید .